Madeleine Pyk färglitografi
2013-03-28
176143
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine( född 1934): Komposition signerad M. Pyk, 207/250, färglitografi, 54x41 cm