Nils G Stenqvist olja
2013-03-28
176086
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STENQVIST, Nils G (1934-2005): Komposition, monogramsignerad N G Stenqvist, olja på pannå, 60x60 cm