Karmstolar 1800-tal
2013-03-30
176068
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets slut, renässanstyp, skuren dekor, röd klädsel i plysch
PROVENIENS: Häringe Slott
Ytskador, listdelar saknas