Figuriner
2013-03-22
176040
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURINER, 9 st., ASKFAT, MINIATYRVAS, bl a porslin, varav två figuriner Meissen, höjd 9-10 cm
Skador, lagningar