Textil Kina 1900-tal
2013-03-22
176015
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEXTIL, omkring 1900, Kina, helsilke, dekor bla. av drakar och fåglar, ca 123x110 cm
Dubblerad, skador och lagningar