Max Walter litografi
2013-03-27
175985
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Kvinnofigur, signerad och daterad Max Walters 1966, 61/100, färglitografi, 63x48 cm