Primus Mortimer Pettersson akvarell
2013-03-27
175978
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975): Fartyg, signerad PMP, akvarell, 31,5X31,5 cm