Gustav Rudberg oljemålning
2013-03-27
175973
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Landskap med hus, signerad Rudberg, olja på duk, 31x59 cm