Klockskåp Ur
Closed
2013-03-22
175970
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KLOCKSKÅP, för fickur, 1800-talets första hälft, höjd 33, 31x9 cm, bemålat, UR, till golvur, 1700-tal, höjd 30 cm
Uret ej komplett