Gustav Ruderg litografier
2013-03-22
175969
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): (2) Skutor, signerade Rudberg, 197/200 samt 54/225, litografier, 45x31 cm, oramade
Kantslitage