Karl Höglund färglitografi
2013-03-27
175924
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Cafédamer, signerad Karl Höglund, 43/290, färglitografi, 38x47 cm