Max Walter litografi
2013-03-27
175910
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Fågelkvinna, signerad och daterad Max Walters -71, 238/300, litografi med bladguld, 31x40 cm