Philip von Schantz litografi
2013-03-22
175905
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998)(2): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, numrerade, färglitografi, bladmått 45x54 cm vardera, oramade