Einar Wallquist blandteknik
2013-03-27
175870
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLQUIST, Einar (1896-1985): Norrländskt forsmotiv, blandteknik på papper, signerad och daterad Einar Wallquist 84, 25,5x35 cm