Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REKLAMSKYLT, Union Castle Line, to South Africa, 1900-talets första del, Agenter Bröderna Larsson, Stockholm och Göteborg, 74x91 cm
Smärre skador, bucklig
175824
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här