Vas Elis Bergh
2013-03-27
175787
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS med hänklar, Elis Bergh, Kosta 1930-tal, blå glasmassa, slipad dekor av ovaler, signerad B. 137, höjd 30 cm