Klädskåp plåt
2013-03-21
175751
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KLÄDSKÅP, 1950/60 tal, bemålad plåt, 4-delad, höjd 187, 30x122 cm
Slitage skador, senare bemålat