Petter Thoen färglitografi
2013-03-26
175739
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THOEN, Petter (född 1943): "Clark Kent", signerad Thoen, färglitografi, 46x63 cm