Petter Thoen färgserigrafi
2013-03-25
175734
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
THOEN, Petter (född 1943): "Spider-web", signerad Thoen, EA, färglitografi, bladstorlek 59x40 cm