Roland Svensson litografi
2013-03-24
175700
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (född 1910-2003): Vintermotiv, signerad Roland S P.T., färglitografi, 22,5x41 cm
Något guldnad