Carl Brandt olja
2013-03-24
175681
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Skärgårdsbild, signerad o daterad C Brandt , olja på duk, 65,5x81,5 cm
Smärre färgbortfall