Matskedar sockertång i silver
2013-03-22
175652
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATSKEDAR, 7 st., olika modeller, 17/1800-tal, Tyskland, SOCKERTÅNG, silver, London 1840-tal, vikt ca 428 g
Proveniens: G. Dehio
Skedar med slitage, monogram