Kaffekanna i silver
2013-03-21
175638
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 18 000 SEK |
KAFFEKANNA, silver, Johan Malmstedt, otydlig årsstämpling, Göteborg 1780-tal, höjd 21 cm
Handtagsknopp saknas