Olle Krantz olja
2013-03-27
175636
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KRANTZ, Olle (1906-1999): "Vårpromenad", signerad Olle Krantz, olja på duk, 80x65 cm