Förlaga till reklamskylt SAL

Förlaga till reklamskylt SAL
Förlaga till reklamskylt SAL

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

REKLAMSKYLT, Svenska Amerika Linien, fartygsinteriör, oidentifierad konstnär, olja på pannå, 100x62 cm

Skador

175623

2013-03-23