Allan Österlind akvarell
2013-03-24
175573
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÖSTERLIND, Allan (1855-1938): Läsande flicka, signerad Osterlind, akvarell, 51x39 cm