Frans Krajcberg färglitografi
2013-03-27
175551
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KRAJCBERG, Frans (född 1921): Komposition, signerad och daterad F Krajcberg 75, numrerad 88/100, färglitografi, 54x40 cm