Fartygssäng mahogny

Fartygssäng mahogny
Fartygssäng mahogny
Fartygssäng mahogny
Fartygssäng mahogny
Fartygssäng mahogny
Fartygssäng mahogny
Fartygssäng mahogny
Fartygssäng mahogny
Fartygssäng mahogny
Fartygssäng mahogny

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FARTYGSSÄNG, omkring 1900-talets mitt, mahogny, med två lådor, skylt märkt M/N Cellina, höjd 68, yttermått 215x91 cm

Obetydliga skador

175459

2013-03-23