Stockholmsmotiv av E Wallin
2013-03-22
175428
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WALLIN, Edgar (1892-1963): Motiv med Kastellholmen, signerad Edgar Wallin, olja på pannå, 18x23 cm