Emil Ekman oljemålning
2013-03-22
175389
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EKMAN, Emil (1880-1951): Marint motiv, signerad och daterad Emil Ekman 1929, olja på duk, 35,5x49 cm