Eric Elfvén blandteknik
2013-03-22
175306
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELFVÉN, Eric (1921-2008): Landskap, signerad Elfvén, blandteknik, 37x45 cm
Proveniens: Arkitekten Ture Ryberg (1888-1961) Stockholm