Bordslampa
2013-03-19
175303
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets början, med sittande putto, marmorfot, höjd 29 cm
Delar saknas, nagg