Karl Höglund färglitografi
2013-03-26
175299
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Dansen, signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, bladmått 45x29 cm