Klubbat för:
29 000 SEK
3 000 SEK
BEHM, Wilhelm(1859-1934): Äppelträd i blom, signerad Wilh Behm Paris, olja på duk, 32x46 cm
Smärre krackeleringar, färgbortfall
175275
2013-03-22