August Hagborg oljemålning
2013-03-22
175274
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HAGBORG, August (1852-1921): Stugknut, signerad August Hagborg, daterad Lysekil 1873, olja på duk, 37x30 cm
Smärre färgbortfall