Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-03-22
175273
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stilleben med frukt, signerad och daterad J. Villanueva 1898, olja på papper uppfäst på pannå, 13x31cm
Smärre krackeleringar