Norsk kurirbricka
2013-04-25
175244
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KURIRBRICKA, norsk, 1800-talets början, förgylld mässing, graverad text: "Kongelig Norsk Coureer Tegn", "No 3" höjd 9 cm
Påmålad