Helmut Mantel oljemålning
2013-03-24
175173
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MANTEL, Helmut (1900-tal): Figurkomposition, signerad E.H Mantel, olja på duk, 123x126 cm