Wiking Svensson oljemålning
2013-03-21
175166
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Wiking (1915-1979): "Catalina mora", monogramsignerad och daterad WS 59, olja på duk, 46x38 cm