Oljemålning
2013-03-21
175109
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv, olja på duk, 19x30 cm
Krackeleringar, färgbortfall, slitage