Oljemålning
2013-03-21
175106
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Parismotiv, otydligt signerad och daterad Paris 1929, olja på pannå, 19x24 cm