Emil Åberg oljemålning
2013-03-21
175100
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÅBERG, Emil (1864-1940): "Kung Adolf Fredrik i svarvskammaren", olja på pannå, signerad E Åberg, 41x51 cm
Krackeleringar