Rakspegel
2013-03-22
175015
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAKSPEGEL med ljuslampetter, 1800-talets andra hälft, mahogny, ställbar höjd
Skador, glaset med skador i kanten