Oljemålning Carl Bille

Oljemålning Carl Bille
Oljemålning Carl Bille
Oljemålning Carl Bille
Oljemålning Carl Bille
Oljemålning Carl Bille
Oljemålning Carl Bille

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

BILLE, Carl (Danmark 1815-98), Ångbark och segelfartyg på öppet hav, signerad och daterad Carl Bille 1869, olja på duk, 34,5x50 cm

175011

2013-03-23