Två oljemålningar CF Swensson

Två oljemålningar CF Swensson
Två oljemålningar CF Swensson
Två oljemålningar CF Swensson
Två oljemålningar CF Swensson

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

SWENSSON, Christian Fredrik (1834-1909): (2) Brittisk tremastad fullriggare samt svensk tvåmamstad skonare, signerade C.F. Swensson, olja på duk, uppklistrade, 73,5x25 cm vardera

174978

2013-03-23