Akvarell 1900-tal
2013-03-20
174954
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Blomsterstilleben med orientalisk vas, signerad och daterad E Bergman, akvarell, 50x41 cm