Tallrikar Kina
2013-03-16
174925
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av blommor, vardera diameter ca 23 cm
Smärre nagg