Tallrikar Kina
2013-03-16
174924
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger av ströblommor, diameter 25 cm
Sprickor, nagg