Sakral figurin 16/1700-tal
2013-03-16
174864
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SAKRAL FIGURIN, 16/1700-tal, benarbete, kristusfigur, längd ca 10 cm
Lös del, sprickor, baksidan av överarmen med nagg