Fat Kina
2013-03-16
174826
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, diameter, 35 cm
Glasyrslitage, tillverkningsspricka under glasyr